Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha van pár minőségi kabátom...

Ha van pár minőségi kabátom csak úgy, kérdezhetik honnan szereztem?

Figyelt kérdés

Van jónéhány minőségi kabátom, amelyeket ismerőstől "kaptam", jó sok, amelyek be vannak számozva. ha meglátja nálam egy bizonyos "hatóság" akkor kérdezheti e honnan van?honnan szereztem, van e "okmányom" róla?


És ha kérdezik megelégednek e azzal,hogy ismerősöm "adományozta" és ha nem mire számíthatok. nagyobb értékű kabátok.


Várom hozzáértők véleményeit.



#kabát #okmány #szereztem
2013. jan. 16. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kérdeznek ilyesmit, nem ez a dolguk, iylen alapon minden tizenévest megkérdezhetnének honnan van pl a 150k-s Iphone stb.
2013. jan. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


És ha egy "kedves" ismerős aki ártani akarhat nekem, jelenti náluk rossz szándékkal ál-információval tukmálva, hogy ezek a kabátok bizony nem "legális" úton kerültek hozzám, akkor kérhetnek e bármit is, tehetnek e valamit egy "ellenőrzés" alkalmával.


Mert ez azért csak más mint 1db! iphone

2013. jan. 16. 20:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ártani akar és feljelentést tesz akkor akár az ismerősöddel is bizonyíthatod, hogy kérdezzék meg ők, viszont utána az aki ki akart veled szúrni sokkal jobban megüti a bokáját, mivel az egész nyomozás költségeit vele fogják kifizettetni.
2013. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Viszont van egy gond: az "ismerős" az, aki a kabátokat adta, és egy személyben az, aki feljelenthet esetleg.


Ez esetben mi a helyzet?

2013. jan. 16. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na most ezt nagyon nem értem. Előbb egyértelműnek tűnt, hogy lopott dolgok orgazdája lennél, de az utolsó válaszod ezt áthúzza. Nem kell itt kerülgetni a kását, leírhatod fehéren-feketén. Ha az itteni forgalom alapján akarnak nyomozni, ez a nyakatekert ködösítés sem óv meg semmitől.
2013. jan. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki feljelentést tesz és ez alapján nyomozást indítanak, akkor megkérdezhetik, hogy honnan szerezted a kabátokat. Persze az sem mindegy, hogy hány darab. Meg mi az, hogy be van számozva? Ha nekem mondaná bármilyen hatóság, hogy igazoljam a kabátom eredetét én sem tudnám, mert 5 éve vettem és nincs már meg a blokk. De, ha nálad 100 db van, az már más kérdés. Ha a kabátok összértéke milliós nagyságrendű az is felmerülhet, hogy miből finanszíroztad.
2013. jan. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Énszerintem te benne voltál valami kabátlopási ügyben. :D
2013. jan. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!