Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elfelejtettem befizetni a...

Elfelejtettem befizetni a decemberi közös költséget. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Minden hónapban csekken fizetjük a közösköltséget, ráírjuk hogy "2012 szeptember" pl, és úgy feladjuk. A vízfogyasztást is ezzel fizetjük, össze kell adni a víz árát a közös költséggel és így egy csekken adjuk fel (nem kiküldik a csekket, hanem mi töltjük ki az év elején megkapott "üres" csekket).

Most összesítettem a befizetett számlákat és rájöttem, hogy a decemberit elfelejtettem feladni. Ezt így utólag január közepén lehet pótolni? Most már a januári is esedékes lenne. Csinálhatom azt, hogy 2 csekket adok fel egyszerre, egyet decemberre egyet januárra? Vagy mi fog történni?


2013. jan. 16. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A kérdést meg is válaszoltad. Ráírod hogy 2012.12.hó + 2013.01.hó közös költség és víz.
2013. jan. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Befizeted.

Majd egyszer valamikor küldenek pár Ft. késedelmi pótlékról külön csekket, levelet.

2013. jan. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hol adjátok fel

a csekket ?

2019. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!