Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mik a teendőim, hogy az...

Mik a teendőim, hogy az önkormányzat átvállalja a tb fizetését?

Figyelt kérdés
Regisztrált pályakezdő vagyok, a munkaügyi központ által részt veszek egy képzésen,ami nem sokára véget és, a képzés alatt fizették a tb-t, viszont most hogy vége lesz ,mit kell tennem,hogy az önkormányzat fizesse a tb-t, mikor kell bemennem és meddig fogja fizetni?

2013. jan. 17. 14:51
 1/1 anonim ***** válasza:

A képzés után munkát nem tudnak adni? Én voltam ilyen képzésen és adtak munkát és nekem mondták is hogy munkalehetőség nélkül nem indítanak el olyan képzést ahol nem igényelnek embert.

Ha nem lesz munkád akkor menj be hozzájuk ők adnak valamilyen papírt, bár pontosan hogy milyet nem tudom mert nekem nem kellett ezzel foglalkoznom szerencsére, és akkor be kell menned az önkormányzatba és akkor igényelned kell hogy fizessék. Ha jól tudom ez 1 évre szól.

2013. jan. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!