Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy bankkártyaszámra átutaltam...

Egy bankkártyaszámra átutaltam egy terméknek az árát, de a terméket nem kaptam meg (többi lent)?

Figyelt kérdés

Kérem segítsenek!

Vettem egy terméket az apródról,az illető akitől vettem aztörölte az emailját,apród acconunt-ját,igy nem tudom elérni,de a neve meg a bankártyaszáma megvan.Most mit tegyek??Hogyan tudom az adatait megszerezni,vagy a pénzemet,hogy fogom visszakapni??Válaszod előre is köszi,pozitívval pontozok minden válaszra.



2013. jan. 17. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen!

Naponta van itt több ehhez hasonló kérdés.

Miért nem lehet megtanulni, hogy TILOS ELŐRE UTALNI! Ezt az oldalon is leírják!

Sok embert vernek át így naponta, nem te vagy az egyetlen. Nem hinném hogy még nem hallottál ilyenről.


Irány a rendőrség, tegyél feljelentést! De a pénzedet nagy valószínűséggel nem fogod visszakapni! (Egyébként szerintem neked nem bankSZÁMLAszáma van meg, nem a bankkártyáé.)


Ez volt a tanulópénz, legközelebb légy óvatos!

2013. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen ez bankszámlaszám,de abból nem lehet megtudni,hogy hol lakik?
2013. jan. 17. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked csak úgy nem. Ehhez neked semmi közöd.

Tegyél feljelentést, aztán majd kiderül talán!

2013. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
rendben,de a rendőrök nem hiszem,hogy fognak ilyennel foglalkozni.
2013. jan. 17. 17:49
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Hát felveszik az adatokat meg amiket kell.

A gond az, hogy rengeteg embert vernek át így, és nincs kapacitás ezek kiderítésére.

Te önmagadtól nem sokat tudsz tenni pusztán egy számlaszám alapján. A tulaj adatait meg nem fogják neked csak úgy kiadni.

2013. jan. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ilyen bankkártyaszám ellenőrzővel ellenőriztettem a számlaszámot és egy miskolci banfioknak a száma jött ki,akkor annak a környékén lakhat?mert ő fonyódot irt nekem
2013. jan. 17. 17:52
 7/8 anonim ***** válasza:

"rendben,de a rendőrök nem hiszem,hogy fognak ilyennel foglalkozni."


Pont ez az átverés lényege.

2013. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
44%
Vigyél mindent magaddal a rendőrségre, előzetes emailezés, átutalás bizonylat. Tegyél csak nyugodtan feljelentést, nem veszíthetsz. Ha nagyobb értékű dologról van szó, fognak vele foglalkozni. Ne hagyd magad a rendőrségen lerázni, hogy nem érdemes feljelentést tenni. Sokszor próbálkoznak be ezzel, mert ha feljelentést teszel akkor utána nekik azzal el kell számolni, hogy milyen intézkedést tettek az ügy megoldása érdekében.
2013. jan. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!