Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudnám gyorsan eladni a...

Hol tudnám gyorsan eladni a házamat :?

Figyelt kérdés
Van egy 5 szobás padlásszobáa családi házunk bedőlt hitellel,minden kilett kapcsolva,25 éves a ház.Termálfürdő horgászparadicsom van a közelünkbe 20km -re város is van 3400 lakosú községben van a ház benzinkút közelében iskola orvos 5 perc gyalog.Mivel nem bírtuk a devizát fizetni albérletbe mentünk.6000000ft tartozás van rajta ennyit kérek ,még egy fagyira valóval többet sem szeretnék kapni a házért.Sajnos munkahelyem nincsen gyes után vagyok se segélyt se önkormányzati utcai munkát nem kaphatok mert vagyonnak számít a ház.Még a tb-met sem vállalja át a hivatal mert van vagyonunk.ezért gyorsan keresnem kell egy megoldást.aki tud segítsen hová fordulhatok h valaki megvegye végre.köszönöm szépen
2013. jan. 19. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A vevő szempontjából mindegy, hogy neked mennyit ér a ház és mire szeretnéd költeni az árát. A piaci ár alá kell menni, akkor gyorsan megveszik.

Tehát ne onnan közelítsd meg, hogy neked mennyit kell kifizetned, hanem onnan, hogy a vevőnek mennyiért éri meg a vásárlás. Ha a keresleti oldal sokallja az árát, akkor soha nem tudod eladni.


Vas vagy Zala megye, ha jól sejtem. Édesapám ott foglalkozik ingatlanközvetítéssel, nagyjából képben vagyok az árakkal. Ha adsz egy részletes leírást az ingatlanról, segítek belőni az árat. (Négyzetméter, teleknagyság, ingatlan állapota kívül-belül, fűtés, födém típusa, közművek, elhelyezkedés, esetlegesen értékes fák a telken, stb)

2013. jan. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Közben leesett melyik község, ha jól sejtem B-vel kezdődik és ő-re végződik. Régen, amikor ingatlanoztam, egy panziót próbáltunk eladni ott, a termálfürdőtől alig száz méterre. Hát, elég masszívan le kellett menni az árral, mire egyáltalán érdeklődő (nem vevő!) jelentkezett, pedig kifejezetten jó adottságú ingatlan volt. Ha lett volna rá pénzem, én is megvettem volna.
2013. jan. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Piaci ár alatt hirdesd meg a legnépszerűbb ingyenes hirdetési portálokon, ingatlan.com, ingatlanbazar, expressz, tulajdonostol.com. A fontos, hogy szép képeket tegyél fel, ahol nem látszik a kupleráj, világosítsd meg őket programmal, hogy szép színes, világos fotók legyenek! Nagyon sokat segíthet egy videó, ami kívül belül megmutatja a házat, már mobillal is lehet videót készíteni, kérd valaki segítségét, mert sokat számít! Én így adtam el nagyon gyorsan egy lakást.
2013. jan. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket előre is
2013. jan. 19. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!