Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen élelmiszert tudok...

Neuhauser László kérdése:

Milyen élelmiszert tudok venni 200 Ft - ból, ami egy hétig elég?

Figyelt kérdés

NEM vicc, ez KOMOLY!!!


Kéretik nem poénkodni a kérdésen, és a "FAIL" iletve "KAMU" kommenteket légyszíves mellőzzük


Köszönöm



2013. jan. 21. 00:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
100%
Tescos kilós parizer,talán kijön de önmagába az sem elég.
2013. jan. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
49%

A legolcsóbb a kenyér. Ebből ha megélsz egy hétig, akkor igazi túlélő vagy. A helyedben segítséget kérnék az ínséges időkre. Nincs valami levesosztó hely?


Nem mondom hogy mondd le az internet előfizetésed, mert az is pár ezres lenne. Az internet fontos dolog.

2013. jan. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 A kérdező kommentje:
Faluhelyen lakom, a legközelebbi TESCO 35 Km, itt csak "sarki kisbolt" van, ahol 200 ft - ból futja fél kiló kenyérre, vagy 30 deka parizerre.....
2013. jan. 21. 01:04
 4/73 A kérdező kommentje:
A netem még decemberben lett előfizetve (mindjárt lejár) , 90 ft - os mobilnet.....
2013. jan. 21. 01:04
 5/73 anonim ***** válasza:
100%
Kérj költsön kaját valami falubelitől, én el nem hiszem hogy nem adnának egy tál levest vagy bármit.
2013. jan. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim válasza:
77%
Sárgaborsó. Régmúlt kollégista koromban ezzel húztuk ki az ínségesebb időket. Persze jó a lencse, bab, szárazborsó is főzeléknek, laktat mindegyik. Feltétnek akár egy kis sült parizer vagy tojás rá.
2013. jan. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 A kérdező kommentje:

Egyedül élek, abszolút nulla jövedelemmel


Közmunkán voltam, de december 31-el lejárt, és nincs meg a kellő napom, hogy kapjam a segélyt (321 napnál tartok)


Szociális segélyre nem vagyok jogosult


legkorábban márciustól indul újra a közmunka program, de inkább azokat veszik vissza, akik a tavalyiban nem voltak benne, szóval esélyem kb egyenlő a nullával.....


Jelenleg ott tartok, hogy a szobában ahol alszok mínusz három fok van (nincs mivel fűtenem) és napi 2-3 szelet kenyérnél többre nem telik, sőt, lassan már arra se - van 200 ft - om...


Anyámnak most vették le a rokkantsági nyugdíját 40ezerről 27ezerre, szóval ő nem tud (mellesleg külön költöztem tőle nyáron)..

Barátnőm fősuliba jár, önellátó, az iskola minden pénzét elveszi, nem nagyon tud, de néha segít, a mostani ezresem pl. tőle van


Télen alkali munka sem nagyon van, ez is kilőve...


Egyéb lehetőség nincsen, a megyében semmi munkalehetőség, de Vas megyében sem nagyon akad (barátnőm Szombathelyen tanul) , mindenhol elbocsátások várhatók most, mert az állam lejjebb vette a támogatásokat az önkormányzati intézményeknél, máshová meg nem kellek szakma és tapasztalat nélkül.


OKJ szakma szerzésére már nincs esélyem, mert csak felnőttképzésként tudnám felvenni, ami nem ingyenes + a bejárás


A bejárás egyébként a munkavállalásnál is gondot jelent, pl. Csabára (40 km),ill. Gyulára (35km) már nem tudnék bejárni se, hiába találnék munkát....


a már tényleg az van, hogy vagy villany, vagy víz, vagy fűtés, vagy kaja..


Eddig heti 10-11ezer ft - ból "éltem"

2013. jan. 21. 01:08
 8/73 A kérdező kommentje:

***elírtam "mostani ezresem"


úgy értem, egy ezrest küldött egy hete, amiből 200 ft van most....

2013. jan. 21. 01:10
 9/73 anonim ***** válasza:
Költőz haza Anyukádhoz, és kérj költsön kaját vagy pénzt valakitől a faluban..
2013. jan. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 A kérdező kommentje:
Visszaköltözésre anyagi és személyes okok miatt nincs esély....
2013. jan. 21. 01:21
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!