Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol találok olyan ügynököt...

Molly89 kérdése:

Hol találok olyan ügynököt aki ingatlan vásárlásnál a vevőt képviseli úgy mint egy ügyvéd ő keresi meg a bankok közül a legjobb ajánlatokat foglalkozik az adásvételi dolgokkal?!

Figyelt kérdés
Ha valakinek van tapasztalata velük akár pozitív akár negatív azokat is szívesen várom. Kíváncsi lennék még arra hogy mennyiért dolgoznak és hogy mennyi idő alatt sikerült elintézni az ő segítségükkel egy adásvételt.
2013. jan. 21. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy létezik-e ilyen, de ha léteik sem bíznám meg. Neki nem érdeke, hogy Te jó ingatlant vegyél jó pénzért. Simán átrázhat, lepaktál valamelyik ingatlanossal. Van egy csomó ingatlant hirdető weblap, ezer feltétel szerint szűrhetsz és választhatod ki a számodra tetszőket. A megfelelő kiválasztására nem szabad és nem is kifizetődő sajnálni az időt.
2013. jan. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ én is csak hallottam róla hogy van ilyen és banki jutalékkal dolgoznak tehát a bank ad nekik valamennyi jutalékot azért hogy hozzá viszik az ügyfelet ennyit tudtam róluk de akkor maradok a jól bevált ügyvédnél
2013. jan. 24. 15:12
 3/3 anonim válasza:

Tisztelt kérdező!


Én foglalkozom ezzel, amit Ön leírt. Nálam úgy működik, hogy megbeszéljük, milyen ingatlant akar megvenni, mennyiért, hol stb. Amelyik tetszik és meg kívánja venni, megegyezünk az árban az eladóval és Önnel, majd megbeszéljük, mennyi önerővel rendelkezik, mennyi hitelre van szüksége. Jelzem Ön felé, hol tudja akkor éppen a legolcsóbban kihozni banki hitellel a ház megvételét, majd ha megfelel, segítek elintézni a hitel felvételt (előzetes hitelszűrést végzek, hogy egyáltalán van- esélye, ha igen, hol). Adás-vételkor ha szeretné, tudom képviselni Önt az ügyvéd előtt, a papírmunkákat is elintézem. Ha szüksége van tanácsra, kérdése lenne, írjon nyugodtan.

homeforyou@citromail.hu

2013. ápr. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!