Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek pénzt? Többi...

Hogyan szerezzek pénzt? Többi lent.

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és telefonra gyűjtök, de nem tudom, hogy csiáljam, hogyan szerezzek pénzt. Kiállni az utcára nem fogok limonádé pultal... :D Szülem meg azt mondják, h. ha magamnak gyűjttök rá pénzt megvehetem.... DE HOGY?
2013. jan. 21. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kapsz zsebpénzt heti, havi rendszerességgel? Ha fiú vagy, nem kapsz locsolópénzt? Ha a nagyszülőknél vagy, nem dobnak meg egy ezressel?
2013. jan. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lány vagyok ;) Heti/havi zsebpénzt nem kapok. (Vagyis még nem beszéltem meg a szüleimmel), és a nagyszüleim szoktak adni pénzt. Ez így oké, csak vhogy máshogy, a saját "munkámból" szeretnék pénzhez jutni.. Esetleg eszembe jutott még a tanulás(javítás..)..
2013. jan. 21. 22:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ennyi idősen elmentem dolgozni, mondjuk addigra beszéltem nyelvet, így külföldieket hajtottam fel egy városnézést szervező cégnek, autót mostam. Persze csak nyáron.

Még azt tudom elképzelni, hogy az idősebb néniknek leviszed a kutyáját, vagy elmész bevásárolni nekik.

Mondjuk ha 14 leszel, úgy már elvileg vállalhatsz diákmunkát, szórólapozást, stb.

2013. jan. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!