Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » DevianArt-on vannak kulonleges...

DevianArt-on vannak kulonleges kotelessegeim ha felteszek egy Print-et?

Figyelt kérdés
Marmint ha felteszek egy rajzot ami pl canvas(vaszon) minosegbe is eladhato akkor en gondolom nem kell vaszonra kinyomtassam es elkuldjem remelem.Nyugtassatok meg h ez ugy mukodik h ok csinalnak mindent a nyomtatastol a kiszasllitasig es rohognek a markukba h ok nyernek 30 dollart en meg kettot,csak en nem csinalok semmit.

2013. jan. 24. 12:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Azert ilyedtem meg amugy mert felraktam igy egy rajzomat es lattam h van egy olyan h shipping meg vaszon meg minden es hirtelen azt hittem en kell elkuldjem ha megveszik.Elmult mar a panik de nyugtassatok meg:))
2013. jan. 24. 12:29
 2/3 anonim válasza:

Egyáltalán semmilyen kötelezettség nincs, te felrakod a rajzodat, ők állják a többit, kinyomtatják, bekeretezik stb.

A licencekkel és a copyrightokkal kell vigyázni. Az tudott, hogyha csinálsz egy fanartot, nem szabad odarakni a nevét/címét a dolognak, ami le van védve. Vegyük például rajzolok egy Harry Potteres fanartot, és odamásolom a Harry Potter feliratot, ahogy az a könyvön és a filmben van, kirakom printnek, és megrendelem. Ekkor a dA leellenőrzi hogy van e rajta vmi jogvédett dolog, ha van akkor az egész képet törlik a galériából(nem egyszer jártam így mikor vásároltam). Ha nincs akkor várni kell rájuk hogy elfogadják a printet(hogy ki lehet-e nyomtatni olyan minőségben, vagy nem, vagy tölts fel nagyobb felbontású képet mert esetleg nem lesz jó) De ezt csak ők tudják majd megmondani.

Magyarországra a szállítási díj USPS Priorityval és Economyval 800 pont körül van, ezt te fizeted, ahogy a print árát is, de semmi mást.

A kis printek nagyon szép és masszív borítékban érkeznek, a nagyobbak pedig abban a barna gurigában.

És ha felraksz egy printet, meg tudod adni hogy milyen méretben és milyen kategóriában legyen elérhető, ráadásul ha vesznek tőled printet, akkor abból neked is jár pont, és a deviantartnak is. :D

Azt hiszem ennyi.^^ :hug:

2013. febr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kosz a valaszt...azt hittem mar sose jon egy.
2013. márc. 2. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!