Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy évig jár az FHT a munkanél...

Egy évig jár az FHT a munkanélküli után?

Figyelt kérdés

Megszűnt a munkahelyem, el is mentem a munkaügyibe, majd elmentem az önkormányzathoz FHT-re mert nem találtam melót. Ezt küldték is (Októberben járt le a munkanélkülim, decemberben kaptam 2x22800ft-ot meg egyszer 6xxx ft-ot. Viszont ebben a hónapban (Január) nem kaptam még semmit és lassan vége a hónapnak. Papírokat elővéve láttam, hogy éves felülvizsgálat van és ha nincs 30 munkanapom akkor nem kapom tovább?

Az éves felülvizsgálat évente tehát 12 havonként van vagy év végi felülvizsgálat mert akkor ha jól értem megszoptam, hogy nem találtam decemberben 31-ig 30 napnyi bejelentett melót? (természetesen bemegyek önkormányzathoz amint a lázam is úgy engedi de addig is jó lenne valamit tudni).



2013. jan. 25. 02:24
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Ha decemberben kaptad az elsőt, akkor majd idén novemberben kell kapkod az utolsót.
2013. jan. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Ha jól értem, november 1-től jár neked az FHT. Tehát 2013.november 30-ig állapították meg, akkor lesz az 1 éves felülvizsgálat.Most januárban kapnod kellett volna.Valamiért (feledékenység,oda nem figyelés )miatt lemaradtál a listáról. Mindenképpen reklamálj, vidd magaddal a határozatot, amit kaptál. Január 5-ig kellett volna kifizetni.
2013. jan. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Októberre járt neked 6xxx Ft,

Novemberre 22800,

decemberre 22800.

Ezeket mind megkaptad decemberben.

A januárit majd február elején fogod megkapni.

Azért nem kaptál most januárban, mert a decemberit kifizették előre (már decemberben)

A megállapítás nem naptári évre szól, hanem a határozattól számított 1 éven belül.

A te felülvizsgálatod legkésőbb októberben lesz (1 évre a mostani jelentkezésedre)

A felülvizsgálatról előre értesíteni fognak.

Akkor kell igazolnod a 30 napot is (amit idén is teljesíthetsz, de ne hagyd az utolsó pillanatra)

2013. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!