Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Azért ez felháborító: Coop és...

Azért ez felháborító: Coop és a lejárt szavatosságú termékei Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Átköltöztünk egy kisebb faluba, ahol szinte csak egy nagyobb élelmiszerüzlet van, tehát sokan rákényszerülnek itt vásárolni, főleg az idősek. Már nem egyszer fordult elő, hogy lejárt dolgokat találtam. Ebben az az idegesítő számomra, hogy szándékosan. Pl. üdítőitalok, ásványvizek. Egyik nap 17.és ásványvíz volt kibiggyesztve nagy zöld táblán, leértékelés címén a kassza elé, jól látható helyen 25.-én! Azután 23.ás Cappy 22.én ugyanott. Mai nap joghurt 21.-és (ma 27. van). Tojást vettem a múltkor, belőle egy darabot amikor feltörtem, ilyen zöld valami (szilárd) volt benne, még szerencse, hogy nem pukkadt szét, mert összeh...tam volna magam. Ismerősöm mondta, hogy ugyanígy járt, visszavitte, kivették belőle az egy darab tojást, kipótolták és visszatették. Saját szememmel láttam, amikor összetört egy befőtt, a csaj "felmosta" a szilánkokat meg besöpörte a polc alá.

Én nem értem, én is dolgoztam nem egy boltban, de azért ez a hozzáállás nekem is sok. Nagyon sok! Nem félnek, hogy ellenőrzést kapnak? Vagy előre tudják, és akkor kapkodják be a termékeket? És egyáltalán, akik nem néznek szavidőt, és megveszik "leértékelés" címén, és rosszul lesznek (a két hete lejárt dolgoktól könnyen) azt sem tudják miért.

Azért ez durva. Korábban mi esetleg azt tehettük meg fogszorítva, hogy az aznap lejáratúakat kinn hagytuk leértékelve, hátha elviszi valaki még aznap, de fel lett téve a tábla a szavidőre figyelmeztetve. De ilyet, hogy a két hete lejárt cuccot kibiggyesztik????



2013. jan. 27. 11:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat: Cappy dátumai fordítva.
2013. jan. 27. 11:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt minden üzlet csinálja, a sarki közérttől a teszkóig. Ezért kell megnézni a lejárati dátumot mielőtt beteszed a kosárba.
2013. jan. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudod, annyira magas és felesleges adóterhetek, járulékokat pakol rá az állam az ilyen üzletekre, hogy ezek nélkül lehetetlen megélni.

Ha marad ez a tendencia, akkor néhány éven belül azt fogod kérdezni, hogy miért nincsen közért a falutokban.

2013. jan. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Èn 2 napja tescoban jàrtam, de Pesten.
2013. jan. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A mi falunkban is ez megy!!!

Nem egyszer szaladtam a wc-re több hete lejárt üditőital miatt, köptem ki a megposhadt rágcsálnivalókat, de egyszer még sikerült kifognom egy olyan vajat is, ami 2 HÓNAPJA (!!!!) le volt járva, és mikor visszavittem, még engem néztek prolinak, mert azért volt leakciózva, mert le van járva.. és hiába jelentjük be, már ismerik az ellenőröket, és hipp-hopp eltüntetik a bizonyítékot..

2015. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
elmondom nektek hogy van hogy a húst olajban vagy ecetben mossuk át mert a főnök ezt parancsolja ha nem teszed meg kirugnak sajnos ilyen világot élünk
2019. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!