Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyet lehet csinálni? Lehetek...

Ilyet lehet csinálni? Lehetek munkaközvetítő?

Figyelt kérdés

Szóval tegyük fel, hogy vannak befolyásos ismerőseim akik 1-2-re tudnának munkahelyet teremteni x embereknek, x pozícióban. Én rajtuk keresztül szereznék munkát másoknak (diplomás munkákra gondolok pl. mérnök, közgazdász stb.).

Viszont ezekkel az emberekkel kötnék szerződést, hogy pl. 1 éven keresztül a fizetésének az x %-a nekem járna (ugye ezt a megszerzett munka fejében).

Ilyet lehet csinálni?



2013. jan. 27. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:

nem

munkaközvetítéshez engedély kell

munkavállalótól munkaközvetítésért nem lehet pénzt kérni

az ismerőseid meg erősen megüthetik emiatt a bokájukat, mert etikátlan és törvénytelen

2013. jan. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudtommal az EU-ban munkakozvetitesert torvenybe utkozo a munkavallalotol penzt kerni.


Otthon ezt sajnos nem figyelik annyira de nyugaton agyonbasznak erte...


Esetleg azt csinalhatod hogy a cegtol kapsz emberenkent x osszeget akik naluk elkezdenek dolgozni.

Pl. anno en is igy jottem ki. Otthon volt egy csaj munkakozvetito o fejenkent 100 fontot kapott azok utan akik megcsinaltak a treninget es elkezdtek dolgozni ennel a kinti cegnel.


Most en is ezt akarom csinalni az uj cegemnel. A fomanager meg beszel a fonokevel mert vannak megoldasra varo kerdesek amiket emlitettem

neki hogy mit hogy lehetne es neki is utana kell jarnia aztan ha zold lampat kapunk akkor indulhatunk.

2013. jan. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!