Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Net számlacsomagom van,...

Net számlacsomagom van, tartozik hozzá egy virtuális webkártya, paypal regisztrációnál ezt a kártyát adtam meg, verified státuszom lett, de a 400Ft-ot nem küldte vissza a paypal a számlámra, hanem ott maradt a paypal egyenlegemen, mit rontottam el?

Figyelt kérdés
A webkártyához tartozó számlaszám is meg van adva a paypalnál.
2013. jan. 27. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
És konkrétan rámentél, hogy utaljanak neked 400 forintot? Mert automatikusan nem utalják vissza.
2013. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem küldték vissza az ellenőrző levont összeget, első vásárlásnál jóváírták...

Miért kellene 400Ft.-ot visszaküldeni, többe kerül a leves, mint a hús...

2013. febr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is csináltam paypal egyenleget net webkártyával, de nem aktiválódott az egyenlegem. Ilyenkor mit kell csinálni? Ha rámegyek az aktiválásra akkor bankkártya adatot kér. Ezt kötelező beírni? Enélkül nem megy?
2013. márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!