Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen fajta netes munkák...

Milyen fajta netes munkák vannak még, amikért nem kell fizetni?

Figyelt kérdés

Amikkel most keresek pénzt: ptc, surfbar, url rövidítő, microworkers.com. Ezeken kívül van még valami más típusú munka?

Forex, kaszinózás kizárva, meg minden egyéb, amibe be kell fektetni.


Olyanoktól kérek választ, akik foglalkoznak is ezekkel, arra nem vagyok kíváncsi, aki még életében nem látott ilyet, de azért beírja, hogy kamu. Köszi :)


2013. jan. 29. 07:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, azért ezekkel elég aprópénzt lehet csak keresni azt hiszem. 1,95$ befektetés padlóhoz vág? Mert ha nem, akkor nekem van ötletem.
2013. jan. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért nem olyan keveset keresek velük. Elmondhatod az ötletedet, bár nekem az az elvem, hogy ha dolgozok, ne nekem kelljen fizetni. Ahol be kell fektetni és elbukhatom, az már nem munkalehetőség, hanem szerencsejáték. Akkor is, ha csak pár dollárról van szó.
2013. febr. 1. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!