Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha 18evesen elkoltozok itthonr...

Slpkntbb kérdése:

Ha 18evesen elkoltozok itthonrol milyen jovedelemforrasokra tamaszkodhatok?

Figyelt kérdés
azt tudom hogy a csaladipotlekot es a gyerektartast igenyelhetem sajat bankszamlara. de ez keves lenne.:/milyen egyeb jovedelemforrasra van lehetosegem amig iskolaba jarok?a diakmunkat tudom...
2013. jan. 29. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
családipótlék, gyerektartás - mint jövedelem? 18 évesen? Iskola mellett? Mivaaaan?
2013. jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hat anyam kapja utanam a csaladit meg a gyerektartast aztmondtak h ezeket kerhetem sajat bqnkszamlara...a kerdes az h ezen felul lehet e meg valami ha eljovok itthonrol.
2013. jan. 29. 15:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet, elmész dolgozni. Vagy mire számítasz,hogy az állam eltart?
2013. jan. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18 évesen gyerektartás... már megint le maradtam valamiről??
2013. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem, első vagyok de már értem, ő kapja az apjától a gyerektartást, szóval nem az ő gyereke után fizetnek. Így már azért más. Hát, diákmunkán kívül más nem nagyon van, ha nappalis vagy.
2013. jan. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
pontosan d hallottamaz utognodozasrol. csakmeg nemtudom h az lehetek e.
2013. jan. 30. 11:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!