Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható a Vatera...

Mennyire megbízható a Vatera nevű internetes oldal?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Én évek óta használom, ráadásul előre szoktam elküldeni az eladott cuccokat és utólag utalják át a pénzt. Lehet, hogy mázlim volt, de eddig állati rendes emberekkel volt dolgom. Egy olyan eset volt, hogy nem jött az eladott cuccért, én meg nem tudtam tovább várni, mert elköltöztünk, és egyszer egy tini lány nem jött el a megbeszélt találkozóra. Összesen kb. 300 adás-vételem volt.
2009. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Az oldal nagyon megbízhatóan küldi a számlákat, és ha nem fizetsz időben akkor felfüggesztenek! :)


A felhasználókkal lehet baj esetleg, de azt előre nehéz megmondani kivel hoz össze a sors! Én legtöbbször eladni szoktam, csak pozitív értékeléseim vannak. :)

Viszont volt már, hogy a liscitáló a nyakamon hagyta az árut.

Mindenkinek van egy értékelési oldala, ott leellenőrizheted, ki milyen véleménnyel van róla. Bár ez se 100%, mert van, hogy néha egyesek megkattannak.

2009. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az oldal nagyon megbízhatóan küldi a számlákat, és ha nem fizetsz időben akkor felfüggesztenek! :)


Ez így igaz!Csakhogy Te nem a Vaterával vagy üzleti kapcsolatban hanem akinek eladsz vagy akitől vásárolsz.A Vatera kihangsúlyozza eléggé világosan hogy miután megadták egymás elérhetőségét Ők továbbra leveszik rólatok a kezüket és semmiért nem vállalnak felellősséget!!De ez azthiszem természetes is,mivel csak közvetitők!!

2010. okt. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!