Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákmunka lehetőség/iroda?

Diákmunka lehetőség/iroda?

Figyelt kérdés
Hol lehet jó diákmunkákat keresni/találni?
2013. jan. 31. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Diákmunka közvetítőknél. Budapesten illetve nagyobb városokban többféle lehetőséged van, mint vidéken, ahol kb. csak gyári munkák vannak. Ha csak nyárra akarsz menni, akkor olyan április környékén menj be és regisztrálj, mert utána nagyon sokan lesznek és már nem lesz helyed.
2013. jan. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A nagy büdös pacif@szt. A saját tapasztalatom alapján. Szegeden fél évet jártam 4 diákmunka közvetítő szervezet nyakára, de egyszer voltam egynél egy egynapos álláson 3500 forintért, úgy, hogy fizetnem kellett előtte nekik 1000 forint tagdíjat.


Magadnak intézz mindent, ha akarsz munkát. Elmentem a Tescóhoz és pár hét után fel is vettek. A diákmunka közvetítő csak arra jó, hogy az egyiken keresztül dolgozz nekik és akkor a cég kap kedvezményeket utánad (ahol dolgozol). Szóval zsírozd le előtte egy munkáltatóval az állást, vállasz egy szövetkezetet és rajtuk keresztül menj oda dolgozni.

2013. jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!