Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy területi vezetőtől vajon...

Egy területi vezetőtől vajon elvárható-e, hogy jobban ismerje a termékeket, és a folyamatokat, mint a beosztottja, a területi képviselő, és tudjon segítséget nyújtani, ha kérnek tőle?

Figyelt kérdés
Minálunk a területi vezető csak továbbítja a termékfejlesztőktől származó információkat, csak átfolyik rajta minden, de érdemben nem tud hozzászólni. Ez máshol is így van?

2013. febr. 5. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Én vezető voltam, nem ilyen területen, vendéglátás banquett, nálunk alapkövetelmény volt, hogy mindent tudni kellett, mivel én voltam a híd a megrendelő, és az embereim között, sőt a főnökkel is nekem kellett tartani a kapcsolatot.

Szerintem valaki azért főnök, mert jobban tud mindent, mint azok akik alá tartoznak.

Csak ma a seggnyalók világát éljük, így, aki nyal az lesz főnök. :D

2013. febr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!