Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Regisztráltam Paypal-ra, és...

Regisztráltam Paypal-ra, és elvileg küldött valami 4 jegyű kódot, ahogy kivettem postán, és ez eltarthat 30 napig is. Ez reális?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit vettél ki postán??

Levont 400 forintot a bankszámládról. Ennek ugye nyoma marad, amihez három féleképp jutsz hozzá:

a) ha van netbankod, akkor ott megnézed

b) ha nics netbankod, bemész a bankodba, és lekéred

c) megvárod a hónap végi tranzakció-összesítő levelet, és ott nézed meg


Minek ide a posta?!

2013. febr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát én kajak nem ezt írtam a kérdésbe... létezik hogy vki átírja?? na mind1.

Szóval még 1x.

Regisztráltam paypalra (beállítottam mindent amit kellett) ez után ki írta, hogy levon a bankszámlámról(van netbankom, és semmi nyomát nem látom ennek a levonásnak!) 400 Ft-ot, majd küld egy levelet a postán, ezt 30 napon belül fogom megkapni, amibe lesz az a 4 jegyű kód, amivel véglegesen érvényesíteni tudom, hogy az enyém a számlaszám. Ez valóban így működik? Vagy csak nekem tűnik túl bonyolítottnak? Köszönöm a választ!!!

2013. febr. 7. 13:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez az általam mondott opciók c) része, ezen kívül még ott van az első kettő...
2013. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!