Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akiknek anyuci és apuci megad...

Akiknek anyuci és apuci megad mindent, nem tartják ultra gáznak hogy felvágnak rá?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugye költői.!?
2013. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindent megadnak a szüleim, de nem vágok fel velük. Nem foglalkozom olyannal hogy dicsekedjek, mert felesleges. Akik ismernek tudják hogy mit kaptam a szüleimtől és mik az én érdemeim. Az idegenek irigysége meg nem érdekel

21/F

2013. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A politikusok is akik dettó így csaltak mindent még olyanabak. A tinik legalább jófejek :-)
2013. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Cserébe nem drogozok, nem iszok, nem dohányzok és kitűnő bizonyítványokat tudok magam mögött, érettségin különdíjat is kaptam.
2013. febr. 7. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha akkora "intelligenciájuk" van, hogy felvágnak a szülei pénzére, akkor hogy lehetne számukra gáz, hogy arra vágnak fel, amihez semmi közük és semmi érdemük nincs benne?

Ehhez kell egy kis minimális intelligencia.... de ennek hiányában ezért nincs gázos érzés sem....

Majd eljön az az idő, amikor apának anyának nem lesz pénze, vagy nem úgy fognak állni anyagilag, vagy elegük lesz a gyerekük eltartásából... akkor majd leszáll a magas lóról, mert kénytelen lesz... lelöki az élet...

2013. febr. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nem mert hülyék és nagyon önteltek magukkal
2013. febr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem mindenki vág fel. Nekem is mindent megadnak, de régebbi ruhákat hordok, egy ósdi, 3 éves MP3-lejátszóm és egy gagyi Samsung-om van, és a legkevésbé sem zavar. És nem is szoktam nagy dolgokat kérni, és végképp nem vágok fel. Nem érzem szükségét, azonkívül, ahogy te is írod, minek vágnék fel olyanra, ami nem az én érdemem.
2013. márc. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!