Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gyakran csomagot fogadó...

Gyakran csomagot fogadó Anyukák, jártatok már így? Rossz irányítószámot adtam meg.

Figyelt kérdés

Légyszives ne tegyétek át másik kategóriába, itt elég sokan olvassák.


Szüleimhez szerettem volna rendelni egy csomagot (külföldről), ezért megadtam az ő címüket, viszont véletlenül a mi irányítószámunk maradt benn. Ilyenkor visszamegy a feladóhoz? Ugyanaz a megye, csak a szüleim megyeszékhely, mi pedig szomszédos kistelepülés. Mi alapján szortírozzák, irányítószám vagy város?


2013. febr. 7. 22:16
 1/5 anonim válasza:
100%
én is jártam így! megérkezett a csomag, át volt húzva az i.sz. és ráírták a jót!
2013. febr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Igaz, hogy nem csomaggal, hanem levéllel jártam úgy feladóként, hogy nem írtam rá a címzett házszámát, rosszul írtam az irányító számot, és csak annyit írtam utcanévnek, hogy Kossuth utca, míg a településen abból három is van ( K. Lajos, K. Ferenc, K. Zsuzsanna). Én lúzer! Mégis megérkezett a levél. Nagy doboz pirospont a Postának!
2013. febr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a cím es a város jó, ki javítják az irányító számot.
2013. febr. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Ennél a kérdésnél tkp. miért lényeges infó, hogy anyuka vagy? Ennyire felemésztette az egyéniséged?
2013. máj. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Kedves" utolsó! Nem mintha szükség lenne magyarázkodásra, de:

Olvasd el mégegyszer a kérdést, egy szóval sem írtam hogy én is Anyuka vagyok, hanem az Anyukáknak szólt a kérdésem.

Mindezt azért, mert másik kategóriában nem érkezett rá válasz, így megpróbáltam itt, mert elég sok kisgyerekes anyuka Vaterázik/Teszveszezik, így gyakran adnak fel csomagot.

2013. máj. 26. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!