Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Segitenétek a postán maradó...

Segitenétek a postán maradó küldeménynél átvétel után marad valami nyom?

Figyelt kérdés
Esetleg van a postákon kamera?Mert valaki átvette a küldeményem,és az nem én voltam!!Jó lenne ha lenne videofelvétel és megláthatnám ki vette át!Vagy a posta lenyulta volna?A postán maradónak nem lehet utánnajárni valahogy?

2013. febr. 7. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ellenőriztetheted az aláírást a sajátoddal. A csomagokat meg elvileg végig követik az átvételeknél valami nyoma kell, hogy legyen.
2013. febr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Faradj be szepen a postahivatalba es kerdezd meg!!!


Igaz en kulfoldon elek, de itt nemcsak az alairast kerik, hanem csak azonos cimmel lehet atvenni a kuldemenyt. Vagyis a csaladbol barki aki azon a cimen lakik, de a cimet igazolni kell szemelyivel es van kamera a pultnal.

2013. febr. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták, az azonos lakcímmel vagy külön meghatalmazással rendelkező veheti át a küldeményt. Tehát ezzel szűkül a kör.Egyáltalán aki tudott a küldeményedről.

Aztán a postán alá kell írni egy papírt rá kell írni, hogy kije az illető és rá kell írni a szem ig. számát.ez megvan a postán.

2013. febr. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Egyébként ez egy pénzösszeg volt,és csak én tudtam az érkezéséröl,tudomásom szerint!Mikor kitöltöttem a feladott csomag kiséröjét,és be xeltem a postán maradót,nem kellett megadnom a cimemet,csak a nevem.Azt mondták ha jövök érte csak személyit kell felmutatnom és kész.Mivel 3napot ott állt a postán,azt hihették hogy nem megy érte senki!Szerintem!De ma bemegyek és hátha kiderül!Szép napot nektek!
2013. febr. 8. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!