Kirúgnak vagy nem?

Figyelt kérdés
Ma mentem 2 órára dolgozni ! volt bennem 1 nyelet vodka ! megszondáztattak és hazaküldtek ! szerintetek kirúgnak? fizetés csökkentés vagy mit szoktak ilyenkor csinálni?

2013. febr. 8. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lapát! De miért ? Nem vagy nélkülözhetetlen ! Megjegyzem én azt tenném!
2013. febr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Minek iszol, ha tudod, hogy dolgozol aznap???

Ki fognak rúgni elég valószínű.

2013. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Milyen munka?
2013. febr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is szoktak szondázni. Ha valaki ittas, akkor azonnali kirúgás jelent a számára. De nem minden cég egyforma, majd kiderül mi lesz.
2013. febr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Cége válogatja, na meg persze a munkakör. Pl. buszvezetőnek nem ildomos inni. Borkóstoló is csak öblöget.
2013. febr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
99%, hogy kirugnak, raadasul fegyelmivel. Akkor viszont meg munkanelkuli jaradekot se fogsz kapni
2013. febr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, akkor csak igazolatlan távollét- nálunk a biztonsági őrnek volt ilyen, a harmadik után küldték csak el.
2013. febr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet csak fegyelmit kapsz.
2013. febr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Miért kellett ez ember?

Munkanapon piálni?

Nálunk ilyenkor azonnal csőtészta van.

Ez alap,hogy nem iszol melónapokon.

2013. febr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tesó én is úgy szoktam bemenni dolgozni, hogy előtte megiszok egy felest, sőt munka közben is szoktam inni, amikor ebédszünet van, kimegyek a büfébe és iszok 1 sört. Csak én úgy rejtem el ezt, hogy eszek utána erős hagymát, fokhagymát, ami jól elnyomja a piának a szagát. Igaz, hogy a mostani főnököm mindig megjegyzi, hogy ma is hagymát ettem... De előző munkahelyemen a főnökkel ittunk délelőtt 10 órakor, bent az irodájába. Ez cégenként változó, ki milyen a főnök.
2013. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!