Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eurót érdemes mostanában...

Eurót érdemes mostanában forintra váltani?

Figyelt kérdés
350 euró. Már pár éve tartogatom. Nincs különösebben szükségem most forintra, de előbb-utóbb majd szeretném beváltani, és úgy szeretném, hogy megérje.
2013. febr. 9. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én rendszerint 300-nál katapultálok. De nincs szükségem arra a pénzre, ami a sorsát várja évente.
2013. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még novemberben, 280 forintos áron váltottam 700 eurót a forintomból. Legkésőbb áprilisig akarom tartani, addig eldöntöm, hová fektetem be.


Azt várom, hogy Matolcsyt kinevezzék MNB elnöknek és erre a hírre gyengüljön a forint. Ha 305 köré menne, 17 ezret nyernék, ha 310 köré, akkor 21 ezret. +

2013. febr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Matolcsy bácsira én is várnék márciusban, de erre már a kormányzat is rájött.. Titkolóznak és szerintem a piac ezt már beárazta. Szóval a korábbi 320-as ár szerintem már nem lesz meg, de 300-nál átküldeném én is forint értékpapírszámlára.
2013. febr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!