Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A postaköltség most hogy van?

A postaköltség most hogy van?

Figyelt kérdés

vásároltam egy jelmezt ezt a választ kaptam az eladótól:

A legolcsóbb postai csomag 1190 FT. (ez a kitudja mikor érkezik meg kategória)

Ha biztosítva szeretnéd akkor 1875 Ft (2 munkanap).

Ennek megfelelően utald el az összeget

ez pedig amit én írtam:Vásároltam egy hercegnő jelmezt!Szeretnék kérni egy számlaszámot és egy pontos összeget,hogy mennyit utaljak,mert posta díj nem lett megadva.(előtte)Írtam az eladónak hogy levélben adja fel erre ő azt mondta 2 órája jött a postáról.Én tudom rosszul?hogy lehet levélként feladni?sima lányos jelmez..



2013. febr. 11. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos az eladó,akitől vásároltál nem igazán rugalmas,ugyanis valóban fel lehet adni levélként is.

De a sima csomag is megérkezik max.2nap alatt,én még mindig megkaptam ennyi idő alatt.

2013. febr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is meg szoktam kapni 1 vagy 2 nap alatt ,és elég sűrűn szoktam rendelgetni,de nem tudtam neki elmagyarázni hogyan kell feladnia,és azért nekem sem mindegy hogy vettem tőle 1100 forintért jelmezt, és a posta 1190.levélben meg majdnem a fele.
2013. febr. 12. 09:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Levélkén 2000 g-ig megy melynek dija 2013.jan.1 töl 1110 ft elsőbbség 880 ft sima.

Standard 0-20 kg-ig 1 190 ft minden olyan postacsomag, amely

téglatest alakú és három kiterjedésbeli mérete (hosszúság +

szélesség + magasság) együttesen nem haladja meg 2000 mm-t,

vagy hosszúsága 750 mm.


Nem standard 1.770 ft csomagnak minősül minden olyan postacsomag,

aminek három kiterjedésbeli mérete együttesen 2000 mm-nél,

vagy hosszúsága 750 mm-nél nagyobb, alakja nem téglatest, természete

miatt egyéb küldeménnyel nem rakható össze, vagy eltérő

kezelést kíván (pl. kerékpár, bútor, kizárólag állítva

szállítható, növény),

2013. febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!