Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki lehet díszíteni a borítékot?

Ki lehet díszíteni a borítékot?

Figyelt kérdés

Egy egyszerű, sima borítékot akarok feladni, és szeretném kifesteni. Csak nem tudom, hogy úgy fel lehet-e adni...

Mondjuk valami ilyesmire gondoltam:

[link]

Tehát nem változtatnám meg a boríték nagyságát, csak kifesteném/kidíszíteném.


Ezt így feladnák? :) 14/l



2013. febr. 11. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem most sem szólnak érte. Réges-régen emléksem, hogy a Bravo és ehhez hasonló újságokhoz mindig "kicsicsázott" borítékokat küldtek. Sőt, még a Friderikusz újságban is mutattak levelezést, ott is ki voltak díszítve.
2013. febr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor nekikezdek. :))
2013. febr. 11. 15:29
 3/7 A kérdező kommentje:

Kész lett, és elég nevetséges így, de nekem tetszik.

Holnap megpróbálom feladni... Elég vicces nap lesz a postán, az tuti. :D

[link]

Amúgy elég cigánymunka, körömlakkból készült... Meg az az "árnyékolás". Haha. De egész vidám, szóval szerintem aranyos. :)

2013. febr. 11. 20:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként még bőven fogok rajta javítgatni. :))
2013. febr. 11. 20:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs mit!

Nem olyan ronda munka ez, ügyes vagy:)!

2013. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Szerintem ahhoz képest, hogy pár perc alatt csináltam, elég jó, egyébként. De mindenesetre nagy nevetés lesz, ha megkapja a címzettem. :D

2013. febr. 11. 20:36
 7/7 anonim ***** válasza:
És végülis az a cél;).
2013. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!