Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hányadikán, mikor kéne hogy...

Hányadikán, mikor kéne hogy megkapjuk a munkanélküli járadékot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Édesanyám sajnos abba a helyzetbe került hogy élnie kellett ezzel a lehetőséggel. A helyzet most az hogy nem kaptunk még semmi pénzt amit elég felháborítónak tartok. 2012. 12. 28.án regisztrálták anyukámat, mint munkanélkülit. Most február 11-e van ugyebár ... a járadék 2013.3.27ig jár anyunak. Nme értem, hol van a januárra járó pénze? Azt kértük, hogy postán küldjék de nem kaptunk meg semmit. Még ha úgy is csinálják, hogy a decemberi pár napot januárban, a januárit februárban kapjuk, akkor is, sehol semmi. Nagyon aggódok és ideges vagyok most emiatt.

Anya holnap mindenképp bemegy hogy mi van, szerintetek? Mikorra kéne a pénzt folyósítsák anyának?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat, legyen szép napotok!



2013. febr. 11. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Januárban a Magyar Államkincstár nem volt hajlandó utalni (ezt nem részletezték) és a Februári utalást pedig elrontották.

Náluk 1 hét mire kijavítják a hibát.

Szerintem a legundorítóbb állami cégről beszélünk most.

"állítólag" Február 15-ig elutalják mindenkinek.


Azt természetesen nem mondták meg hogy a számlát addig miből fizessek vagy kaját miből vegyek.

A lényeg hogy a kedves ott dolgozó nyugdíjas vén p*csák megkapták a pénzüket a többire magasról sz@rik mindenki.


Ők egyből elvárják hogy mindenhol egyből de rögtön jelenjek, meg meg bírásot kapok ha nem, azt egyből tudják küldeni érdekes.

Legszivesebben feljelenteném őket.

Undorítóak.

2013. febr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jézusom, MÉG EZT IS meg lehet tenni ebben az országban hogy gondolnak egyet és nem utalják ki???? Hát ez felháborító, mégis mi az Istent képzelnek ezek magukról hogy gondolják hogy ezt megtehetik az emberekkel? Hányingerem van ... ez mnidennek a legalja nem kéne csodálkozom semmin itt, nem is értem miért akar vajon mindenki menekülni ebből a csupa tisztesség országból .... gusztustalan.

És akkor február 15ig ha ne adj Isten betartják és kiküldik az embereknek a pénzüket, akkor a januárit is küldik, amit 'elfelejtettek' ?

Köszönöm szépen, hogy válaszoltál!

2013. febr. 12. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!