Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan keressek pénzt interneten?

Hogyan keressek pénzt interneten?

Figyelt kérdés

Hello!

Pénzt lehet keresni interneten?

Ugy hallottam lehet e-mail olvasassal is.

A pénz 1 PlayStation 3 ra kellene ami 62.000Ft

negativ valaszokat nem kerek!

11/F

UI:Ês ne mondjátok hogy Apu Anyu megvesz mindent mert a saját zelomat is sajátbôl vettem?!



2013. febr. 15. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon lehet a neten csak úgy pénzt keresni, egy 11 évesnek pedig főleg nem.

Sajnos sok internetes munkát hirdetnek, amiknek a 99%-a átverés, és nem fizetnek egy vasat sem. Úgyhogy nagyon-nagyon vigyázz!!! És az adataidat se add meg senkinek csak úgy, nem tudhatod, hogy mit akar vele, sajnos nagyon sok a csaló és adathalász!

2013. febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

11 évesen még nem ajánlom én sem az internetes munkát. Még kicsi vagy ahhoz, hogy ki tudd szűrni, mi az átverés, és mi az igaz, véletlenül is olyan adatokat adhatsz meg magadról, amiket nagyon nem kéne.

Inkább kérdezz körbe szomszédoknál, hátha elviheted sétáltatni a kutyát, lenyírhatod a füvet és hasonlók.

2013. febr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszonom.

Meg valos adatokat nem adnak meg.

Most a www.donkeymails.com

al probalkozok.

Most kertem ki 1€ et.

Lassuk kikuldik-e.

Es meg mivel lehetne penzt keresni?

Persze nem neten.

2013. febr. 15. 20:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Gyerekként legálisan nem vállalhatsz munkát!


Amivel pénzt szerezhetsz: kutyasétáltatás, tanyán kertben segíteni, vagy állatok körül, ha lesz hó, időseknél hólapátolás, tavasszal fűnyírás.

2013. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Időseknél lehet favágás, ebédhordás, bevásárlás is.
2013. febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írsz egy könyvet angolul (pl. receptek, vagy valamilyen programhoz oktatóanyag vagy valami olyan tudás, amit mások keresnek - lényeg, hogy te írd és meg akarják venni) és eladod ebay-en pdf formátumban. Vagy el lehet adni jó minőségű vektoros grafikákat is több oldalon, pl. fotolia-n.
2013. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2013. febr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2013. okt. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!