Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem a neten egy kb...

Rendeltem a neten egy kb 50ezer értékű csomagot amit már két hete nem küldenek és a leveleimre se válaszolnak. Ezek után már nincs szükségem rá mivan ha mégis küldik?

Figyelt kérdés
Már megrendeltem máshonnan az adott csomagot. De mi van ha időközben a másikat meg elküldik?? Köteles vagyok átvenni?? Utánvéttel rendeltem.
2013. febr. 17. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Így legalább anyagi kár nem ér.

Nem veszed át, és ennyi. Lehet érdemes lenne írni nekik, hogy már nem kell a megrendelt cucc.

2013. febr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ honnan rendeltél, mik a szállítási feltételeik. Rendeléssel azt elfogadtad!

Nem annyi, hogy rendel v.ki valamit, s gondol egyet, s nem veszi át!

Postaköltséget mindenképp kell fizetned!

2013. febr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha cégtől rendeleted, akkor 8 napos elállási jogod van, a termék átvételt követően is.


Ha magánszemély akkor ott ez nem él. de megteheted, hogy nem veszed át, viszont a megadott elérhetőségen erről értesítsd őket írásban.


Ugyanakkor ha cégszerű az eladó, nézd meg az ÁSZF-et. építhetnek be olyan szövegezést, amivel kötbéressé is válhatsz, indokolt esetben (pl. át nem vételkor)

2013. febr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, elállhat a vásárlástól, de a postaköltséget, meg a visszaküldés költségeit fizetnie kell! Cégnél is!!!
2013. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!