Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Segítene valaki a PayPal-lel...

Segítene valaki a PayPal-lel kapcsolatban? Lenne pár kérdésem.

Figyelt kérdés

Regisztráltam a PayPal oldalon, de nem azért, mert én akarok vásárolni, épp ellenkezőleg, azért, hogy a kézműves termékeimet el tudjam adni az Etsy nemzetközi oldalon.

És ha már van vásárlóm, hogy adjam meg a Paypal számlámat. Mondjuk egy kanadainak mit kell megmutatom, hogy mi a paypal számlám?


2013. febr. 17. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A "számlád" az e-mail címed, azt kell megadni a vásárlónak. De ha eBayen adsz el, akkor nem te adod meg a címedet, hanem az eBay automatikusan átirányítja a vásárlót a Paypal oldalára, ahol rögtön te kapod meg a pénzt az előre beállított e-mail cím alapján.
2013. febr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem ebay, pont ez a lényeg. Tehát csak annyi, hogy megadom az e-mail címemet?


Nagyon szépen köszönöm.

2013. febr. 17. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs, benéztem az Etsy-t eBaynek olvastam :) De ettől még a tény tény marad: a pénz az e-mail címed alapján jut el hozzád.
2013. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!