Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postán sorszámos gépnél...

Postán sorszámos gépnél melyik gombot kell megnyomni?

Figyelt kérdés
Utánvéttel ha feladok egy csomagot, majd jön az értesítő, hogy megjött a pénz, akkor melyik gombot kell megnyomni. Az a baj, hogy a 100 esetre van 7 gomb, és egyszer már volt ilyen, de akkor is átirányítottak :)
2013. febr. 18. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Odaállsz a géphez, elolvasod h melyik ogmb mellé mi van írva és megpróbálod kiválasztani a neked valód. Ha nem megy megnyomod vmelyik, rossz helyre mész és megkérdezed hova menj. -.-
2013. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ilyen esetben legalább két gombot megnyomok, de inkább hármat. Mert volt már, hogy egyet megnyomtam, és az utánam jövőket hamarabb szólították, mikor nagyon nem értem rá.
2013. febr. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs külön hivatali kézbesítés osztály a postán?Mert akkor nem kell gombot nyomogatni csak beállsz a sorba.Általában a postákon elkülönítve vannak az értesített küldeményeket kiadó ablakok,budapesti postákon külön bejárata is van az ilyen osztályoknak.
2013. febr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha értesítőd van nem kell általában külön gomb, bemész a letéti küldemények helyére és ott vársz. de ha mégis, akkor olyat keress, hogy "letéti küldemények" vagy hasonlót.
2013. febr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!