Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol lehet részlet fizetést kérni?

Hol lehet részlet fizetést kérni?

Figyelt kérdés
BKV büntetés, 15 napon belül, levél 15.-én jött, ma, 21.-én vettem át a levelet, 97 500 forint. Hol tudok részlet fizetést kérni?
2013. febr. 21. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy rohadjanak meg. Ezért nem szabad odaadni az iratokat.
2013. febr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az együtt érzést!


Őszintén szólva a fizetéssel SEMMI BAJOM, mindig is a határidőkön voltam fennakadva. Honnan szedjek össze 15 nap alatt 97 500 forintot? :-/


Ezért kellene részlet fizetést kérni, csak nem tudom, hogy hol. A szüleim meg tudnák mondani, de így is annyi de annyi problémám van, most nem hiányzik a balhé plusszba otthon, ezért kérem az itt lévők segítségét!!!

2013. febr. 21. 13:43
 3/5 anonim ***** válasza:
minek adtad oda az irataidat? és ennyi büntetés jár, mert nem volt jegyed???
2013. febr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bakker, ennyit ne fizess már be! Nem tudom hogy duzzadhatott ekkorára, vagy mi van mögötte, de szerintem csak pofátlanságból követelnek ennyit. Utána kéne menni mindenképp, bíróságon is csak a töredékét szokták végül megítélni nekik. Méltányosságból is jócskán szoktak engedni, örülnek ha valaki egyáltalán fizet valamennyit.
2013. febr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát...


Az igazság az, hogy ez három büntetés, amit nem fizettem be... egyenként 32 500-ra ítélték őket...

2013. febr. 21. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!