Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy járok jobban,...

Szerintetek hogy járok jobban, ha fegyelmivel kirúgnak, vagy ha munkavállalói felmondással élek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy melyik variációnál hogyan kapok munkanélküli segélyt, ilyesmi. Ki akarnak piszkálni a munkahelyemen, ezért kérdezem. Lehet, hogy jobban járok, ha én mondok fel!
2013. febr. 22. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom ,hogy közös megegyezéssel jár a munkanélküli egyből.
2013. febr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
23%
szerintem csak a ciánkapszula segíthet
2013. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
45%
2. hülyeséget beszél, mondj fel
2013. febr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

fel ne mondj ombre!


A rendkívülit rohadtul meg kell indokolni. Ha meg munkáltatói rendes lesz, akkor jár a végkielégítés, a felmondási időre fizetett bér, meg még pereld is be őket méltánytalanság miatt.


ÉS ALÁ NE ÍRJ SEMMIT! SEMMIT!

2013. febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, és azt is, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok! Sokat jelentett! Fegyelmivel akarnak kirúgni engem, és nemrég adtak már egy fegyelmit kitalált alapokkal, amiből az lett, hogy a fegyelmi bizottság jelentése alapján a főnökeimet tolták le, én meg kaptam egy ejnye-bejnyét. Azt is csak azért, hogy ne lőjenek azonnali hatállyal főbe a főnökeim, hogy békén hagyjanak. Szóval köszönöm, a ciánon nevettem egy jót, a többi válasz pedig erőt adott! Sziasztok :)
2013. febr. 22. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!