Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősöd aki...

Van olyan ismerősöd aki online pókerezésből él?

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 09:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a sógorom él ebből, igazából 1,5 év alatt jutott el 100 $ ról oda ahol most tart.Rengeteget tanul napi 2 óra cikk olvasás, és kézelemzés a minimum, + ehhez még hozzácsapódik napi 6 óra játék. 6 asztalon tolja, átlagban 15 nagyvak/100 leosztással.Havi szinten átlagosan 200 000 Ft-ot szokott megkeresni, persze ez változik, akkor ha downswing van, és meginog a bankrollja, vagy pl most amikor feljebb lép a tétben és kell + 50 beülő a következőhöz.Azt mondom, hogy meg lehet élni belőle, nem a legkönnyebb kenyér, de ha ténylegesen érdekel, és nem csak a pénz motivál, hanem az, hogy minél jobb legyél akkor elérhető egy átlagon felüli kereset.Az előző kommentelő többségének pedig halvány lila fingja nincs az egészről, pl élőben, hogy játszik valaki 6-8-24 asztalon, és hogyan jön extra bónusz a nyeremény mellé, mert a rakeből nem igazán szokás élőben visszakapni.A másik pedig az, hogy van aki otthon is szeretne tölteni egy kis időt erre pedig eléggé jó lehetőség az online póker, mert 0-24 ben akkor "dolgozik" amikor szeretne.
2013. febr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

11#

Ezt a szöveget Amálkának meg Gizikének eladhatod ill. a sarki büfében az alkesz trógereknek, ők biztos elhiszik.

Csak a nővéreddel szeretnék beszélni, hogy ő is annyira örül a férje naplopásának a gép előtt, mint te itt a kommentedben.

2013. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

ma 19:00



200 ezret én i megkeresek és nem kell érte a gép elött kockulnom és stresszelnem,ráadásul én minden hónap fixen megkapm minden féle ingadozás nélkül.Akkor mit csinál ha mondjuk egyszer csak megínog és sz@rik a bankroll menedzsmentre..egyszer borul el az agya..én látaam ilyet!Az egyik ismerős az 1 év alatt össze szedett pénzét kb 1 nap alatt ajándékozta oda különböző asztaloknál,tilten volt és elborult az agya.Pedig ő tényleg profinak számított.Mára abba hagyta mert rájött hogy egysszer kell elborulni az ember agyának és elveszítt mindent ha tiltre kerül..

2013. febr. 24. 19:30
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Na hagyjál ezzel a tényleg profinak számított dologgal. Ez az amatőrség első jele, tilten játszani. A profi csak megnézi a hud-on a %-ot, hogy meg kell-e adni, az adott játékos ellen és nyomja. A végeredmény lényegtelen, csak a döntés számít.
2013. febr. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

14#

Maradjunk annyiban, hogy az már orvosi eset, ha valaki számítástechnika programok közbeiktatásával játszik. Lásd pl. Full Tilt Poker botrányt.

2013. febr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk annyiban hogy hud-ok nélkül SEMMI ESÉLYED nyerni neten hosszú távon. Már NL10-en is a többség használ. 12 asztalon a veled szemben ülő 60 játékos nem fogod észben tartani kinek milyen induló- vagy 3bet range-e van. Pláne nem a többit. Szóval ez nem orvosi eset, így kell pénzt keresni.
2013. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi hogy ez annyira alap lett, hogy a legtöbb terem elkezdte beépíteni az alapprogramba.
2013. febr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
80%

komolyan aki itt Gizikéről meg a HUD haszontalaságáról beszél az csak trollkodik. kizárt dolognak tartom, hogy akinek ennyire fogalma sincs a témáról, az venné a fáradságot, hogy többször hozzászóljon egy ilyen kérdéshez.

a kérdezőt meg nem értem, miért kell leszólni azt, ha valaki megkeres 200ezret havonta és azt pókerezéssel teszi? vagy külön ezért tetted fel a kérdést, hogy ha valaki leírja, hogy nyerő, akkor gyorsan ellentmondj, hogy "rendes" munkával is lehet ennyit keresni? a póker nem a hirtelen nagy kaszálásokról szól, meg a csillogó életről, ugyanolyan kemény (vagy keményebb) munka mint bármelyik másik. senki keresete nem biztos a mai világban, lehet, hogy a "rendes" munkából élőt holnap kirúgják.

2013. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Utolsó teljesen egyet értek!
2013. márc. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Van. Én magam abból élek immáron 3 éve.

Hogy mi a jobb? Fix munka vagy ez? Kinek mi fekszik jobban.

Fix munka: fix havi bevétel, kötött munkaidő.

Póker: változó havi bevétel (mint pl. a vállalkozók esetében), kötetlen munkaidő.

Aki azt mondja, hogy a magukat jó pókeresnek vallók csak a nyereségekkel hencegnek, a veszteségekről meg beszélnek, az nem lát bele igazából ebbe a dologba.

A pókerezők 90%-a vesztő. Vesztenek, mégis játszanak. Miért? Mert rövidtávon sikerek érnek el. A nagy többségtől azt halljuk, hogy "De király vagyok, nyernem pókeren x százezer Ft-ot", az valószínűleg többet vesztett ennél.

Nekem a havi nyereségem 0 és 1.200.000 Ft között mozog, tehát pontosan 41 hónap alatt a legkisebb zárás 0, a legnagyobb 1.200.000 Ft volt nagy minta alapján (az összes lejátszott kéz kb. 2millió db), átlagban 500.000 Ft a tiszta bevételem, és sose áll fenn annak a veszélye, hogy mindemet elbukom, mert van megfelelő bankrollom hozzá. És tök jó, mert sosincs olyan, hogy ünnepekkor dolgoznom kell.


Aki nem hiszi, járjon utána ;)

2013. márc. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!