Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ügyviteli rendszert szeretnénk...

Vpubi kérdése:

Ügyviteli rendszert szeretnénk a cégnél, amihez ötleteket várnék! Szerintetek milyent, mit érdemes választani? Tapasztalatok kellenének!

Figyelt kérdés

#cégirányítás #ügyviteli rendszer
2013. febr. 23. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ügyviteli rendszereknél a választás hosszú időre szól.

Mindenképpen ismert, referenciákkal rendelkező céget keress. Lehet, hogy a Béla meg a Józsi Kft-je is jó rendszert csinált, de mi van ha holnapután összevesznek és bezárják a boltot.

Számomra nagyon fontos, hogy egy rendszerből minél rugalmasabban tudjak adatok kinyerni, illetve legyen lehetőség nagy mennyiségű adat importálására is. Excel, csv file-ok stb. Ha az adat import-export lehetősége korlátozott illetve a cég rugalmatlan nem őket választanám. Ugyanígy gyanús az is aki mindent azonnal meg tud oldani - persze csak elméletben.

2013. febr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nytiboro válasza:
Egyetértek az előttem szólóval! Úgy vélem, hogy több véleményt és tapasztalatot hallgass meg, mielőtt választasz! Részemről fontos volt még, hogy online legyen és ne kelljen telepítgetni meg frissítgetni illetve legyen hozzá megfelelő support-segítség. Végül a CO3-nál kötöttem ki, www.co3app.com/hu, amivel eddig teljesen elégedett vagyok! Van próbahónapja, szerintem próbáld ki!
2013. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nytiboro válasza:

Ha esetleg még aktiális a kérdés, akkor itt egy videós válasz a CO3 ügyviteli rendszerhez...

[link]

2013. jún. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Frankó, először leírják, hogy ne válassz Béla meg Józsi Kft.-ktől programot, aztán mégis pont egy ilyet ajánlanak, ahol még írni sem tudnak.


Ha érdekel, tudok adni privátban egy tanácsadó céget, ahol segítenek a választásban. Nekünk is ajánlottak egy olyan céget, ami már régóta a piacon van (csak volt egy névváltásuk). 20 fejlesztővel, évi több száz milliós bevétellel, az ilyenek biztosan nem jelentenek csődöt egyik napról a másikra. Évek óta az agyukra megyünk szerintem, de minden kérésünket hamar teljesítik.

2013. júl. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!