Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kaptál te is telefonhívást...

Kaptál te is telefonhívást vagy csomagot a Courlux nevü cégtöl?

Figyelt kérdés
Felhivtak hogy küldhetnek e egy pár bambuszzoknit 500 ft ért,amit elfogadtam.Mikor megjött kifizettem és azonnal küldtem egy lemondó emailt hogy nem kell többé semmi tölük.Ennek ellenére ideküldtek megint valamit amit fel sem fogok bontani.Megint irtam nekik hogy elég lesz mert ugyse fizetek a lemondásra való hivatkozással.Kinek vannak hasonló tapasztalatai??
2013. febr. 28. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Az online felületen mondtad le, a megküldött jelszóval?
2013. febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ,hanem emailban mondtam le.Online jelszót nem küldtek.
2013. febr. 28. 21:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Volt egy hasonló akciója egy cégnek pár éve. Női fehérneműt küldtek, majd írták, hogy innentől kötelezve vagyok havi x ezer forint befizetésére és továbbra is küldenek fehérneműt.

Nem fizettem. Jöttek a felszólító levelek, hogy tartozom nekik, jogi útra terelik, stb.


Utánanéztem, nem volt jogalapjuk, mert inkább az ő tevékenységük volt jogilag aggályos. Nem fizettem. Néhány felszólítás után eltűntek, szerintem időközben valamilyen hatóság is rájuk találhatott.

2013. márc. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Megmondanátok nekem mi a cégnek az email címe mert én is kaptam csak én nem tudom lemondani.
2015. jún. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kapok rendszeresen csomagot, korrektek.
2015. dec. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Látom, elég régi a kérdés, de jelzem,még létezik a cég, engem tegnapelőtt hívtak fel. Elsőre igent mondtam az ingyenes termékmintára telefonon, azóta olvastam róluk, így keresem a kiutat. Esetleg valaki aki ide írt tud mondani valamit mi lett? Lakoptak egy idő után? Illetve ha van új "áldozatuk" az is érdekelne
2018. nov. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bizony van új áldozatuk, a nővèrem, aki át sem vette a borotvákat, most vègrehajtáson van az ügy.
2021. márc. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!