Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol adjam el az eredeti Ice...

Hol adjam el az eredeti Ice Watch karórámat?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Van kettő eredeti ice watch karórám.Felraktam aprod.hu-ra mind a kettőt nagyon alacsony áron de mégse írnak.Máshova is felraktam de nem irnak.Az egyik 48 ezret ér.kb. 3x volt rajtam.A Testvéremtől kaptam mind a kettőt.De nem tetszik az egyik.A másik az tetszik csak nem hordom.Annak az értéke 22 ezer ft 15 ezerért elszeretném adni de hát nincs vevő.Légyszi adjatok tippeket hogy hogyan adjam el.

2013. febr. 28. 22:50
 1/1 anonim válasza:

Felmentem Apródra, beírtam, hogy Ice Watch, az első amit kidobott: 1.500 Ft./db (mindenféle színben)

Aztán van 2.500 Ft.-ért is és 3 ezerért is. Kérdés az eredetiség persze, de úgy is azt mondja mindenki, hogy az. És ha nem is az, senki nem fog a csuklójukra hasalni, hogy meggyőződhessen az eredetiségről, így bátran hord mindenki hamisat is. Én is ezt tenném. Szerintem 10e Ft. felett senki nem veszi meg, mert ugye ott vannak az olcsók. Tudom, nem segítettem, mert nem tudok tippet. Max buksz egy csomót rajta, mert kénytelen vagy Te is hasonló áron eladni.

2013. márc. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!