Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » PayPal számlára tudok úgy...

PayPal számlára tudok úgy pénzt küldeni, hogy nem egy bankszámláról utalom át, hanem bemegyek a bankba, és készpénzzel kifizetem az összeget, és ők "ráteszik" a PayPal számlámra?

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Készpénzt nem lehet paypal számlára befizetni.
2013. márc. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. márc. 2. 22:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Lépj be a fiókodba, és menj a "Top up" menübe. Itt látod a számlainformációt, hova és milyen közleménnyel kell fizetni, hogy megjelenjen a számládon (Unicredites számlaszám Magyarországon).
2013. márc. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3/3:

A Paypal úgy tudom tiltotta a készpénzbefizetést. Nem véletlen, hogy a Paypal saját oldalán mindenhol a számla feltöltésnél az utalást említi, a készpénzes befizetést sehol sem írja le hogyan kell.


Én nem javasolnám a készpénzes befizetést, mert még ha a bankfiókban lehetne is befizetni, ha valami gond lenne a befizetéssel, véletlenül elírsz valamit, egy kódot, bármi gond lenne, ami miatt a Paypal nem tudná azonosítani, hogy te fizetted be, akkor azt az összeget a paypal megpróbálja visszaküldeni annak, aki fizet. Ha készpénzben fizetted be amit vissza akarnak adni, nincs lehetőség a visszautalásra, a pénz elveszett. Hogyan értesülsz róla, hogy vissza szeretnék neked adni? Sehogy. Ha utalsz, akkor az esetleges visszautalás is egyértelmű, mert az utalásnál megvan az eredeti indító számlaszám ahová visszamegy a lóvé.


Egy belföldi forint utalás egyszerűbb is, nem kell bemenni bankfiókba, és nem is drága.

2013. márc. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok. Bevallom, rosszul tudtam, a 3. válaszolónak igaza van. Unicreditestől kérdeztem meg, készpénzt lehet pénztárban befizetni bármelyik Unicredit bankfiókban.


Viszont a 4. válaszoló véleményét is osztom. Ha Paypalnál valami gond van a befizetéssel, megpróbálják "visszautalni". No de ha pénztári befizetés volt, akkor a bank nem tudja kinek visszautalni....

2013. márc. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ertem, miert akarsz egyaltalan a PP szamladra penzt rakni ilyen modon? Mas megoldas nincs? Nem kotozkodni akarok, de ez igy eleg kormonfont es a PPban pont az a jo, hogy minden olyan egyszeruen megy.
2013. márc. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!