Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit írjak még az önéletrajzomba?

Mit írjak még az önéletrajzomba?

Figyelt kérdés

Leírtam már a személyes adataimat ( lakcím , telefon , szül. dátum ) .

Írtam egy rövid bemutatkozást amiben megemlítettem pár mondatot magamról és hogy mihez értek .

Ezt követően leírtam az iskoláimat , szakmai tapasztalatot .


Miről írjak még bele ?



2013. márc. 3. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nyelvismeret, számítógépes ismeret, hobbi, egyéb kompetenciák, amik az adott álláshoz jók lehetnek, egyéb tanfolyamok, vizsgák, amik relevánsak
2013. márc. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Ebből inkább húzz, például sem a lakcím, sem a születési dátum nem kéne belekerüljön. És a szakmai tapasztalat ne a végére kerüljön, hanem az elejére.
2013. márc. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
és a rövid bemutatkozás, meg a pár mondat is lehúzandó
2013. márc. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat .

A rövid bemutatkozóhoz bele írtam a számítógépes ismereteimet . Idegennyelvet nem igazán tudok és szerintem fölösleges megemlíteni , hogy csak pár szót tudok angolul . A lakcímet kitöröltem .

2013. márc. 3. 17:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt a pár mondatos leírást hagyd a fenébe, először én is így csináltam majd csináltam egy teljesen más milyet és egyből behívtak 3 helyre beszélgetni, már megvolt hogy mi volt a gond.

A személyes bemutatkozást hagyd a fenébe akkor.

Nos először írd le a személyes adataid, plusz az elérhetőség, telefon e-mail.

Utána jöjjenek az iskolák,m középsuli, utána egyetem vagy fősuli, ha az nincs akkor a tanfolyamok vagy ahol szakmát szereztél annak a nevét milyen szakma végzés dátuma.

Ha ez megvan jöhetnek az eddigi munkahelyek mikor hol mettől meddig és szerintem célszerű utána írni hogy miért szűnt meg az adott helyen a munkaviszonyod, mert ha nem rúgtak ki hanem lejárt a szerződésed vagy csak határozott időre vettek fel pl 3 hónapra nem többre akkor célszerűbb ezt odaírni hogy ne kételkedjenek abba hogy most hanyagság miatt vagy más anyagi okból vágtak ki hanem mert határozott idejű volt a szerződés vagy nem volt már rád igény munkahiány miatt ezer oka lehet, érdemes ezt beleírni nagyvonalakba.

Ezek után akkor jöhetnek az egyéb dolgok,

Számítógépes ismeret, egyéb tanfolyamok, nyelvismeret, van-e jogosítványod, aztán jöhet a hobbi, de azt sem kell regélni csak írd le hogy mi az és kész aztán ha behívnak elbeszélgetésre úgy is ráfognak kérdezni ha kíváncsiak rá.

Aztán a legvégére pedig mehet hogy milyen munkakörbe szeretnél elhelyezkedni elsősorban, meg hogy azon kívül még milyen lehetőségek érdekelnek még. Ha nagyon kell a munka ami szerintem egyértelmű akkor célszerű azt odaírni hogy minden lehetőség érdekel téged, aztán kipróbálod, ha meg nem tetszik még mindig kiléphetsz onnan.

2013. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%

Név

születési idő

lakcím

elérhetőségek /telefon, email/


iskolák

szakmai tapasztalat /munkahelyek/


egyéb információ

- vezetői engedély

- nyelvtudás

- egyéb tanfolyamok


az egyéb blablát -még a motivációs levelet is- átugorja/törli a párom, most vett fel 5 embert.

2013. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg ezeket, és ami szimpatikus, azt töltsd ki:


[link]

2013. márc. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!