Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes honlapkész...

Szerintetek érdemes honlapkészítésbe belekezdeni?

Figyelt kérdés

Van még olyan honlap típus, olyan tartalom, amelyet az emberek használnának, amire szükség lenne, de még nem létezik az interneten vagy nem magyar nyelven? Esetleg külföldön ilyen?

Mindenféle ötletre, tapasztalatra kiváncsi vagyok.


2013. márc. 4. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Van. Ötletet nem adok, azt megtartom magamnak.
2013. márc. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az se baj, ha már létezik olyan honlap, a lényeg, hogy te csinálj jobban náluk valamit. Lásd Facebook, Google stb.
2013. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második választ. Az elsőnél pedig látom, megnyilatkozott a tipikus magyar stílus. :)
2013. márc. 4. 18:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi az a tipikus magyar stílus? Az hogy ingyen adjak egy milliót érő ötletet. Ezt nem csak a magyarok nem teszik meg, hanem nincs olyan ember a bolygón ki megtenné.


Te is kiadhatod a milliós ötleteidet egy nyílt fórumra? Gondolom nem írod le. Szóval néz tükörbe!

2013. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor sem szokás ezt a másik orra alá dörgölni, erre gondoltam a magyar stílus alatt. :) Akinek van milliót érő ötlete, de nem akarja elárulni, az maradjon csendben, ennyi.
2013. márc. 4. 18:57
 6/8 anonim ***** válasza:
"Tuti" ötlete mindenkinek van, de a kivitelezés a lényeg, ott buknak el a legtöbben.
2013. márc. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én csak egy sima felmérést szeretnék csinálni, van-e valakinek olyan netes oldal, amit hiányol, ami megkönnyítené az életét, amire az emberek szerint szükség lenne. Én eddig akármit találtam ki pl., minden létezik már, 1-2 példányban legalább.

De másoknak lehet, hiányzik valami, ez érdekelne. A kivitelezés már más tészta.

2013. márc. 4. 19:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Én meg válaszoltam rá, hogy igen van ilyen. Csak épp nem a gyk-n kellene ezt keresni, mert nem itt fogod megtudni rá a választ, hanem komolyabb fórumokon ahol az átlag életszínvonal nem 11 év.
2013. márc. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!