Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki Ausztriába...

Van itt valaki, aki Ausztriában dolgozik mint szakács, pincér, konyha segéd, takarító?

Figyelt kérdés
Nem közvetítőn keresztül! Érettségi után szeretnék oda menni, mivel úgy tudom, hogy a szállás és az étel ingyenes a bér pedig min.1500 euró, bár azt is hallottam, hogy nincs egy szabadnap sem, de valamit valamiért, nem?
2013. márc. 4. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért a mézzel folyó kánaánt el ne hidd. 1500 kissé túlzó, az pedig,hogy nincs szabadnap, de nem baj, ez mindaddig nem probléma,míg el nem töltesz egy pár napot munkával, utána már te fizetnél egy szabadnapért. Hajrá, téli szezonra jó eséllyel pályázhatsz, már július környékén kezdheted beadni a pályázatokat.
2013. márc. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Páyázatot kell beadni? Hogyan?
2013. márc. 5. 08:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Önéletrajz, értsd jól.
2013. márc. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bumbi02 ***** válasza:
Azért van szabadnap, legalábbis nekem volt 7-8 szabadnapom 3 hónap alatt. Ha kértem volna, még szabadságot is kaptam volna. De dolgozni mentem, nem nyaralni. Kibírható a terhelés szerintem, a fizetés inkább 1200-1300 netto min, és tényleg fizetik szállást+kaját legtöbb szezonállásban. (éves állásokban kevesebb a fizetés, mivel heti 5 napot kell ott csak dolgoznod, szezonban heti 6 nap)
2013. márc. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, neked mi a szakmád? Mennyire nagy az eltérés fizetésileg a pincérnek, és a szakácsnak?
2014. márc. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!