Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan működik ez pick-pack...

Hogyan működik ez pick-pack ponton történő csomagátvétel?

Figyelt kérdés
Mit szoktatok ti mondani amikor egy ilyen csomagot átakartok venni pl az OMV-nél? Még nem csináltam ilyet azért kérdezem.Ahogy olvasgattam más emberek attól félnek hogy kinyissák az ottani emberek a csomagodat, én nem hiszem hogy így lenne,de volt valakinek ilyen jellegű tapasztalata? A válaszokat köszönöm
2013. márc. 4. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi különös. Nem nyissák ki. Kapsz egy emailt, hogy átveheted a csomagod (már mint attól akitől rendelted, nem pickpack ponttól). Bemész oda ahova kérted, és mondod hogy van egy csomagod XY névre. A faxi kikeresi, te meg kifizeted neki. Nálam ez volt. Csomag sértetlen volt és kb 2 percig tartott.
2013. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a gyors választ!
2013. márc. 4. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Így ahogy az első írja.


És nem nyissák hanem nyitják.

2013. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, köszönöm az észrevételt, nem figyeltem oda gépelés közben.:)
2013. márc. 4. 20:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!