Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Te mit tennél, ha a Sitetalk...

Te mit tennél, ha a Sitetalk Unaico nevében átvernének, rengeteg pénzedet kicsalnák tőled és ismered a csalókat - Fritz József és Lukács Ferenc? Weboldal: csalofritzjozsefunaicositetalk. Wordpress.com

Figyelt kérdés

#csalás #adócsalás #Szekszárd #Fritz József #Lukács Ferenc
2013. márc. 5. 21:18
 1/7 A kérdező kommentje:

itt vannak a részletek leírva:


[link]


Minden tanács érdekel, mert pénzük van arra, hogy visszafizessék, amit kicsaltak.

2013. márc. 5. 21:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszedték a bolondok adóját. Ez van, sokat nem tudtok tenni.
2013. márc. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt semmi nincs leírva, amiből lényeges információt lehetne szerezni. Ha bűncselekményről van tudomásod, köteles vagy feljelentést tenni. Ennyi.
2013. márc. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jelentsd fel őket. De én nem értem mi a pics@nak fizettek/fizettetek ti nekik több ezer EUR-t??


Nektek meg valami kezelés kéne, mert nagyon naiv egy bagázs vagytok. (bocs az offért)

2013. márc. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 2-3 erős emberrel elkapnám, leütném, megkötözném majd kivinném egy erdőbe, kikötözném egy fához majd másnap visszamennék hozzá elbeszélgetni.


Persze neked ezt nem javaslom, inkább fogadd el, hogy ez egy tanulópénz volt (persze azért jelentsd fel!)

2013. márc. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
De mi történt? Mert azt nem láttam leírva, csak annyit, hogy egy csomóan 2000 Eurot fizettetek neki. De mégis minek, miért?
2013. ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Honnan hallottatok olyat hogy csődbe jutott??? XDDDDDD

Ezen sírok :' DDDDDD

2013. jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!