Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most újra elkezdtem a sportfog...

Most újra elkezdtem a sportfogadást, és van egy stratégiám, amit szeretnék alkamazni, csak nem tudom milyen formában?

Figyelt kérdés

Szóval a taktika a duplázás:

1.szelvény: 200x3 mondjuk elbuktam.

2.szelvény:itt már 400x3 azaz döntetlen. de bukjuk.

.

.

. nagyon rossz szérián mondjuk 6.szelvény:6400x3=19200 azaz 6600 haszon. a döntetlenes dolgot nem irom le,a lényeg a döntetlenre alapozás.


a másik haditerv, az hogy nem döntetlen, hanem 2 meccs 1,8x1,9x200. így hamarabb több pénzt lehet szerezni. de rizikósabb.

Szerintetek melyik a jobb, biztosabb? Szerintem az.első de több ideig tart ugyan annyi pénzt nyerni.



2013. márc. 6. 22:45
 1/2 hookuszpook ***** válasza:

Ez a módszer működik, ha: korlátlan mennyiségű pénzed van és fel mersz tenni akár több százezer Ft-ot is a fogadásra. Sokan gondolják, hogy ez egy egyszerű módszer -és ez igaz is- de benne van az óriási bukta. Ezért öngyilkos taktikának is szokták nevezni. Ha kicsit is elhagy a szerencséd, akkor a sokkal tovább kell menned, mint a 6. kör. Nem ritka a 10-11, de akár hosszabb széria is. Számold ki, ez mekkora összeg.

Természetesen minden sportfogadással foglalkozó kipróbálja vagy legalább végig gondolja, leteszteli pénz nélkül. Én megmaradtam az utóbbinál. És inkább kerestem egy olyat, ami ugyan kezdésre nagyobb befektetést igényel, mint 200Ft, viszont nem lehet elbukni. Rizikó mentesen lehet akár több százezer vagy millió Ft-tal is fogadni. Ha érdekel, ez hogyan működik, tudok adni egy webcímet, ahol olvashatsz róla. Itt nem írhatom le a linket, mert kitiltanának érte, írj privátban, ha szükséged van rá.

2013. márc. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elnézést, félre írtam nem árommal, hanem kettővel szorzok: 200X2

400X2

2013. márc. 7. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!