Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterás probléma-teendő?

Vaterás probléma-teendő?

Figyelt kérdés

Leütöttem egy terméket.Elmentem a megadott címre átvenni sehol senki,telefon süket.

Itthonról(más számról) hívom,felveszi.

Az értékelésben már úgy adta elő,hogy én nem voltam sehol,nem is kerestem.Bizonyítsam be,hogy át akarom venni,utaljak át 7 e ft-ot,mert különben feljelent,mert köteles vagyok átvenni.

Ilyenkor mi van?Személyes átvételt jelöltem meg,ott voltam,tanúm is van rá.

Én szívesen átvenném még mindig,de előre nem fogok utalni.

Mi van ha feljelent?


2013. márc. 7. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Emiatt nem jelenthet fel teged. De aki feljelentessel fenyegetozik az nem melto arra, hogy fizess neki 1 forintot is.
2013. márc. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Akkor neked ott a híváslistád. Ne töröld ki (vagy kérd el a szolgáltatótól ügyfélszolgálaton).

Őt is kötelezi a törvény egyébként az átadásra. A te híváslistád az ő számával többet ér, mint az ő üres híváslistája. Nyugodtan lehet visszafenyegetni.

2013. márc. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A furfangos a drága,és most este felhívott kétszer is(rögtön lenyomta) gondolom,ezzel akarja most thyűha bizonyítani magát.

Vissza is írtam neki,hogy jelentsem fel nyugodtan,azt tesz amit akar.

Én a rendőrségen,bíróságon is szívesen elmondom,hogy igényt tartok a termékre,és leteszem neki a pénzt.

Úgy látom,egyre több őrült bolyong a Vaterán is,régebben nem volt így

2013. márc. 7. 23:55
 4/10 A kérdező kommentje:

Amúgy szerintetek is jól teszem nem,hogy nem utalok át 7100ft-ot+1190ft postát?

Sose találnám meg,a rendőrség meg 10 e ft alatti összeggel szerintem kiröhögne,szóval nem hiányzik egy ilyen ügy,és azért elég sok pénz nekünk ez

2013. márc. 7. 23:56
 5/10 anonim válasza:
Semmiképp ne utald neki át mert akkor biztos el fog párologni
2013. márc. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom.8 pontos,egy semlegese van,a többi +,de én sem szívesen utalnám át neki.

Ráadásul ha személyes átvételt jelöltem meg,szerintem nem is lennék kötelezhető a postára.


Ha feljelent,feljelent.Majd viszem a 7ezret.

2013. márc. 8. 00:03
 7/10 anonim ***** válasza:

jól teszed. akkor adj pénzt, ha kezedben a cucc. a helyedben még valami elismerény-szerűt is fogalmaznék arról, h átvette a pénzt,amikor te megkaptad az árut.


nem vateráztam soha, ezért is nem szóltam eddig hpzzá, de rengeteg helyen olvastam (tékozló Homáron többször is), h az utóbbi időben nagyon megbízhatatlanná vált a vatera és rengeteg gond van vele.

2013. márc. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért teszitek ezeket a rohadt Vaterás kérdéseket a gyerekvállalás témakörbe? Minden nap van itt egy ilyen.
2013. márc. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért azt vedd figyelembe, hogy ha feljelent, a perköltséget a pervesztes fizeti, ami pedig biztosan te leszel. A perköltség minimum 30 e,
2013. márc. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Dehogy jelent...


Adj neki egy negatívot vaterán, írd le, hogy megjelentél személyes átvételen, hívtad, nem vette fel, majd este megcsörgetett 0,5 mp-re és utána fenyegetőzött, hogy utald át neki a pénzt, személyes átvételre nem volt hajlandó.


A levelét meg tedd el.

2013. márc. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!