Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehetne 200. 000 Ft...

Hogy lehetne 200. 000 Ft tőkéből, havi profitot termelni?

Figyelt kérdés

párezer forintot havonta...

Banki lekötéshez nyílvánvalóan kevés az összeg. De valamiféle ügyeskedéssel? Nemesfém vétel-adás, profitskalpolás stb..

Szívesen fogadom az 5leteket!


2013. márc. 7. 23:44
 1/6 anonim válasza:
0%
Véleményem szerint: pl veszel vagy 20 db pendrivot olcsón! valahol neten rendelsz. olcsón! és környékeden eladód picit drágában. már ha 500 ft is ráteszel. 10000 ft jön vissza. Persze vevő is kell de ez jutot elöször eszembe :D
2013. márc. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jajam ilyesmire gondoltam, valami ügyeskedés, bizniszelés...

gondoltam még devizavételre majd annak eladsására is, de 200 ezernél ez még nem túl kifizetődő...

2013. márc. 8. 00:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Én első blikkre online médiában gondolkoznék. Persze egy kicsit karcsúnak tűnik hozzá 200 ezer...
2013. márc. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
amit első leírt, az kimeríti az adócsalás fogalmát...
2013. márc. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

200 e ből pár 100 e et havonta? Sehogy!


De ha rájössz akkor gyorsan meg tudnál gazdagodni ha eladnád az ötletedet.

2013. márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha számlát ad, akkor miért lenne adócsalás? Más kérdés, hogy hivatalosan már nem érné meg.
2013. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!