Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet abból baj, ha változik...

Lehet abból baj, ha változik az aláírásom?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és eddig ha alá kellett írni, minden alkalommal kiírtam a teljes nevem, de mostanában egyre többször, napi 5-10 alkalommal is alá kell írnom és arra gondoltam, a monogramomból kreálok egy gyorsan odafirkantható aláírást, de mi lesz ha egy elszámolásnál valaki azt hiszi, más ember vette fel a pénzem vagy hasonló?

2013. márc. 8. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
27 éves vagyok és egy kisiskolásénak tűnő randa aláírásom van, ami ráadásul nem is egységes, kb. minden aláírásom kicsit máshogy néz ki. Aktív aláírogatós életet élek, mint te és még soha nem volt belőle gond.
2013. márc. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az oké, de a Te aláírásod régóta ugyanolyan, én viszont újítani szeretnék egy rövid kis kriksz-krakszra.
2013. márc. 8. 15:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem pontosan. Mondom hogy körülbelül mindegyik aláírásom máshogy néz ki.
2013. márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!