Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek sürgősen...

Hogyan szerezzek sürgősen pénzt? Hirtelen kell és nagy összeg :/

Figyelt kérdés
L20

2013. márc. 8. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Nagy összeg alatt nem tudom mit értesz, de pl. diákhitel.
2013. márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1 misi ...
2013. márc. 8. 21:56
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Ááá... 1 milliót azért nem vágnak csak úgy hozzád bárhol.


Ha van valami fedezeted, akkor tudsz felvenni rá. 20 vagy, gondolom nincs a neveden lakás, ház vagy bármi.


Egyébként személyi kölcsönnel lehet próbálkozni, ott a béred a fedezet. Cserébe magasabb a kamat és az összeg maximumát a jövedelmedhez kötik, pl. OTP-nél talán a tízszerese a havi fizetésednek.


Ha nem indiszkrét, mire kell olyan hirtelen ennyi pénz?

2013. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Akkor legalabb lenne 50 ezrem hogy tudjak 1 honapig alberletbe menni... es dolgozni....

Kedves utolso..ez egy hosszu tortenet :(

2013. márc. 8. 22:09
 5/12 anonim ***** válasza:

Általában sajnos hosszú történet...


A munka már megvan? Nincs ismerős aki ki tudna segíteni szállással legalább az első fizuig?

2013. márc. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pont ezaz h nincs. Budapesten kellene vmi szállás, utólag fizetésből kifizetném a "lakbért". De sajnos senkinél nincs szabad hely (vagy ilyen az emberek mentalitása). Munka nincs egyenlőre. Szeretnék új életet kezdeni ... de nincs hozzá tőkém. Egyetlenem amim van az az erkölcsöm kb.
2013. márc. 8. 22:24
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Nem akarlak elkeseríteni, de így roppant nehéz lesz. :(


És mi a végzettséged, milyen területen keresel munkát?

2013. márc. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Erettsegi... :/

Recepcios,Konyhai kisegito,Bolti elado..barmi ami fix fizetest ad es nem jutalekos :)

2013. márc. 8. 22:34
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát ja... Én is elég sokáig próbálkoztam mindenfélével, aztán végül beálltam egy nagyon nagy céghez a szalag mellé. Messze van a tökéletestől - de valami csinálni kell. Mondjuk itt konkrétan elég sokat kell csinálni a nem annyira nagy összegért, de legalább van.


Most dolgozol? És miért éppen Budapest?

2013. márc. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, azt ugye tudod, hogy BP-en egy kisegítő munka fizetéséből még úgy is nehéz megélni, ha van hol laknod, nemhogy úgy, hogy még se munkád se semmid.

70e-ből meg albérletet is fizetni kb. a lehetetlennel egyenlő.

2013. márc. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!