Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » T-mobile-nál lejár hétfőn a...

T-mobile-nál lejár hétfőn a hűségnyilatkozatom, és egy új elfizetést szeretnék új telefonnal. Gondolom elsőnek a szerződést kellene bejelenteni, hogy a lejártával nem fizetném tovább, majd az új készüléket szerződéssel megrendelni?

Figyelt kérdés
1430as számon próbálkoztam, de egyfolytába a ki**** gép beszél, egyszerűen nem tudok eljutni oda, hogy valaki élő személlyel tudjak beszélni erről...
2013. márc. 9. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
semmit nem kell bejelenteni, minden megy tovább ugyan úgy mint régen. Lemondhatod a szerződést, vagy pedig alá írsz újra 2évet és akkor levásárlod az aranykártya pontjaidat és jó olcsóért kitudsz hozni egy telefont amit (ha még jó a régi) akkor el is adhatsz. Kérdezz meg egy telefonboltost, mit venne át és mennyiért
2013. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha lejár a hűségidő, nem kell (bolondság) megszüntetni a szerződést. Új telefont vásárolhatsz sokkal kedvezőbb áron, mint egy új szerződés megkötésekor, hiszen a régi ügyfelek extra kedvezményt is kapnak. A készülék vásárlásakor beszámítható a kapcsolat pontod is, és akár 0 forintért tudsz vásárolni(esetleg a részleteket kell majd az előfizetéssel együtt havonta fizetni pár hónapig). Én sok éve vagyok előfizető több telefont vásároltam az én telefonszámomra. Volt köztük 0 ft-os is, ami nem jár új előfizetőnek. Ha lemondod az előfizetésed és újat kötsz, akkor új előfizetőnek számítasz. Ezt el fogja mondani majd az ÜKK is neked a boltban. Személyesen keresd fel őket, nem érdemes telefonon lebonyolítani az ilyet (lemondani nem is lehet telefonon).
2013. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rendben , köszönöm a gyors válaszokat.

Viszont én 4 éve vagyok előfizető, és az első 2 éves szerződésem után, úgygondoltam, hogy új telefon, a régi számmal.. de ehelyett aztmondták, hogy nem lehet, és új számot adtak. ( lehet azért, mert az első előfizetésemnél nem voltam még 18 és nem az én nevemre volt a észülék?!)

2013. márc. 9. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem a te nevedre volt az első szerződés akkor azt nyilván te nem is tudtad meghosszabbítani. (csak akkor meg lemondani letudtad, vagy most mi?)
2013. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Erre konkrétan nem emlékszem, hogy hogyan történt a lemondás, csak arra, hogy új előfizetés kellett.

Köszi a választ!

2013. márc. 10. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!