Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákmunkát hol tudod keresni?...

Ceka kérdése:

Diákmunkát hol tudod keresni? És nekem nem kellő könyveket, játékokat nem tudok valahol eladni? Persze tudom, google. Csak hátha van valakinek valami ötlete

Figyelt kérdés
Nyárra szeretnék valami munkát, 16 éves lány vagyok. Pesten lakom, szóval a közelben,vagy pedig Balaton déli részén valamerre, mivel ott töltöm majd a nyaram egy részét. Szívesen eladnék könyveket, plüssöket ,játékokat, vagy valamit ,mert kéne a pénz nyárra,de nem tudom,hogy ezek lehetségesek -e ,kellenek- e valakinek :D Segítség !!!!!

2013. márc. 10. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Apród,jofogáson ingyen hirdethetsz, veszteni valód nincs.
2013. márc. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen ezeken az oldalakon eltudsz adni dolgokat. szerintem simán lesz rá vevő. Nem vagyok Pesten ismerős, de diákmunka központokat csak ismersz, nem? Bemész, regisztrálsz, ennyi és ha van munka akkor mehetsz is.
2013. márc. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

hát nézzk körül az ismerősök körében (akár anyud, apud) hátha van olyasvalaki, akinek a munkahelyén alkalmaznak diákmunkásokat. nekem például így is lett munkám.

vagy barátok? valaki, aki már dolgozott, nem tud beajánlani? sokan azt mondják, hogy az ilyen szervezeteknél elég kicsi a valószínűsége, hogy munkát kapsz.

2013. márc. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jófogáson lehet hirdetni ingyen. Esertleg a facebookon keress olyan csoportot ahol kimondottan ilyen dolgokat reklámozhatsz és adhatsz el, tudtommal van ilyen csak a nevét nem tudom sajnos. A könyveket próbáld antikváriumokba leadni, igaz nem fizetnének érte sokat sajnos, de a sok kicsi is sokra megy.

A diákmunkát meg próbáld ilyen szövetkezeten keresztül keresni, az a legbiztosabb forrás, csak ha nyárra kell már most regisztrálj be szerintem, mert legkésőbb májusig az összes helyet betöltik mert minden évben így van és akkor csak a szerencsén múlik ha betudnak dobni valahová, ahol kiesés lenne váratlanul.

2013. márc. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én annak idején náluk dolgoztam, amikor tanultam:

[link]


Mindig rendesen kifizettek.

Érdemes megnézni, ha esetleg beszélsz nyelveket / értesz az informatikához, akkor egész tűrhetően lehet keresni.

2013. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek :))
2013. márc. 27. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!